You are here:  Hotel Bykov Chateau FarmReservationGuest review

Guest review

Name: *
Your rating: *
 
Overall rating: *
 
 
Recent ratings

Petra a Libor

VELIKÉ DÍKY a pochvalu skvělému týmu - Monice, Pavle, Honzovi a Mírovi, kteří se o všechny starali 21.6. v náš svatební den, noc a ráno. Bylo nás dohromady přes 100 svatebčanů a vše proběhlo hladce. Jejich ochota, pracovitost a úsměv až do ranních hodin byl nedocenitelný. Sklidili obdiv a uznání nás všech, jsou to opravdoví profesionálové.
Děkujeme Vám
Petra a Libor Zoubkovi

Novomanželé Bretschneiderovi

Náš drahý Býkove a všichni v něm :), chceme Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši velkolepou vstřícnost a ochotu v náš svatební den. :) Prostředí z něhož byli všichni ohromeni, tak i z vynikajícího jídla a maximální ochoty Vašeho personálu, bychom rozhodně chtěli doporučit všem těm, kteří třeba ještě váhají nad místem uskutečnění svého velkého dne či nad jakoukoli jinou akcí. Rádi se k Vám opět vrátíme. S pozdravem a mnoho zdaru Bretschneiderovi. :):)

Vladimír Boháč

Rád bych tímto poděkoval personálu na Býkově za maximální vstřícnost a profesionalitu při přípravě a realizaci narozeninové oslavy. Pokud budete hledat příjemné prostředí za přiměřenou cenu, mohu Býkov vřele doporučit.

Helena Roučková

Pořádali jsme firemní hostinu.Velice jsem byla spokojena s jídlem a hlavně s ochotou a rychlostí personálu.

Special offer
Volná místa
Pozvánka na akce
Romantic Package
2 nights in one of our romantic double room
Contacts

Hromnice 55

330 04 Hromnice

E-mail: bykov@bykov.cz

Phone: (+420) 377 959 355 

VAT number: CZ25227084

Book a room now
Arrival :
Departure :
Adults :
Children :