Jste zde:  hotel Zámecký statek BýkovRezervaceHodnocení hostů

Hodnocení hostů

Jméno: *
Vaše hodnocení: *
 
Celkový dojem: *
 
 
Nedávná hodnocení

Petra a Libor

VELIKÉ DÍKY a pochvalu skvělému týmu - Monice, Pavle, Honzovi a Mírovi, kteří se o všechny starali 21.6. v náš svatební den, noc a ráno. Bylo nás dohromady přes 100 svatebčanů a vše proběhlo hladce. Jejich ochota, pracovitost a úsměv až do ranních hodin byl nedocenitelný. Sklidili obdiv a uznání nás všech, jsou to opravdoví profesionálové.
Děkujeme Vám
Petra a Libor Zoubkovi

Novomanželé Bretschneiderovi

Náš drahý Býkove a všichni v něm :), chceme Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši velkolepou vstřícnost a ochotu v náš svatební den. :) Prostředí z něhož byli všichni ohromeni, tak i z vynikajícího jídla a maximální ochoty Vašeho personálu, bychom rozhodně chtěli doporučit všem těm, kteří třeba ještě váhají nad místem uskutečnění svého velkého dne či nad jakoukoli jinou akcí. Rádi se k Vám opět vrátíme. S pozdravem a mnoho zdaru Bretschneiderovi. :):)

Vladimír Boháč

Rád bych tímto poděkoval personálu na Býkově za maximální vstřícnost a profesionalitu při přípravě a realizaci narozeninové oslavy. Pokud budete hledat příjemné prostředí za přiměřenou cenu, mohu Býkov vřele doporučit.

Helena Roučková

Pořádali jsme firemní hostinu.Velice jsem byla spokojena s jídlem a hlavně s ochotou a rychlostí personálu.

Speciální nabídka
Volná místa
Pozvánka na akce
Romantický víkend pro dva
2 noci v romantickém pokoji pro dva
Kontakty

Hromnice 55

330 04 Hromnice

E-mail: bykov@bykov.cz

Tel: (+420) 377 959 355

IČO : 25227084

Rezervace ubytování
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :